Na prośbę czytelników, po kilku latach nieobecności na rynku, wraca w odświeżonym wydaniu pierwsza książka White Plate."

Wydawca - Joanna Gawryś

White Plate - SŁODKIE

Ogrom praktycznych porad i wskazówek + 55 przepisów na przepyszne szarlotki, serniki, mazurki, torty i inne ciasta i ciasteczka. Palce lizać!

Książka Słodkie Eliza Mórawska

SŁODKIE to jedna z najpopularniejszych książek kulinarnych. Swoją sławę zawdzięcza sprawdzonym przepisom i przepięknym zdjęciom.

Zajrzyj do książki

Książka Słodkie Elizy Mórawskiej

darmowy fragment

AUTORKA O KSIĄŻCE

Sięgnęłam po „SŁODKIE” ponownie po prawie 10 latach, kiedy szukałam dla mojej córki sprawdzonej książki, z której mogłaby nauczyć się piec. Z radością muszę przyznać, że książka przez te lata nic nie straciła na aktualności.”

Autorka: Eliza Mórawska-Kmita

Group 191

„Ta książka jest fascynująca. apetyt na słodkie rośnie z każdą kolejną stroną. Zdecydowanie uzależniająca.”

-Wydawca - Joanna Gawryś

ZAJRZYJ DO KSIĄŻKI

STRONY
0
SPRAWDZONYCH
PRZEPISÓW
0
STRON
Praktycznych
porad
0
UPIECZONYCH
CIAST
0

FAQ

Premiera książki White Plate „SŁODKIE” będzie miała miejsce już 16 marca 2021. Przedpremierowo w sprzedaży już od teraz. Książka będzie dostępna WYŁĄCZNIE na stronie internetowej www.jgpublishing.pl – właśnie tutaj.

Książka będzie dostępna wyłącznie w sklepie internetowym na stronie www.jgpublishing.pl – jeśli chcesz kupić książkę, lub zapoznać się z jej treścią – doskonale trafiłeś!

Wszystkie książki zakupione w przedsprzedaży, czyli do 16 marca 20221, zostaną opatrzone autografem.

Książka doczekała się nowego layout’u, i większości nowych fotografii. Zmieniona została również okładka i zainwestowaliśmy w bardzo dobry papier. Jednak wszystkie przepisy (nie uwzględniając korekty i pracy redakcyjnej) pozostają bez zmian.

Książka jest wydana metodą self-publishingu. Wydawcą jest JG PUBLISHING.

Realizujemy wysyłkę książki wyłącznie na terenie Polski.

O AUTORCE

Eliza Mórawska-KMiTA

Od 14 lat prowadzi kultowego już bloga WhitePlate.com, którego co miesiąc odwiedza 150 tysięcy czytelników. Autorka bestselerowych książek kulinarnych: „Słodkie”, „O chlebie”, „O jabłkach” oraz najnowszej „Chleb i okruszki”.
Jeśli akurat nie piecze chleba, z pewnością wyczarowuje w tym czasie coś SŁODKIEGO! Z równą wprawą zaplata warkocze swoim córkom i swoim chałkom. Jej serniki i szarlotki, doczekały się wielu fanów i rekordów odsłon na blogu.
Zapalona kolekcjonerka książek kulinarnych, których posiada ponad dwa tysiące egzemplarzy. Kiedy akurat ich nie czyta, z wypiekami na twarzy ogląda koreańskie seriale.

Uwielbiam ogrom możliwości jakie daje mąka i woda”

cena

69zł

Wyjątkowa SZAnsa na autograf!

Każda książka zakupiona w przedsprzedaży opatrzona zostanie własnoręcznym autografem autorki.

Nie czekaj, skorzystaj z jedynej okazji.

KUP W ZESTAWIE!
ZGARNIJ DARMOWĄ WYSYŁKĘ!

KOLEJNE NOWOŚCI WYDAWNICZE

To nie jedyna niespodzianka wydawnicza od WHITE PLATE w tym roku.
Zapisz się do newslettera żeby nie przegapić informacji o kolejnej premierze!