NAKŁAD WYSPRZEDANY

Uwielbiam ścienne kalendarze. Zawsze mam ich co najmniej kilka. Marzyłam, żeby kiedyś stworzyć własny, który będzie łączył w sobie prostotę, funkcjonalność i piękno. Kwiaty i wypieki to moje ulubione połączenie.”

Autorka: Eliza Mórawska-Kmita

Najpiękniejszy kalendarz kulinarny roku!

Nakład wyprzedany.

poinformujemy Cię o kolejnych wydaniach

Zero brandingu.
Tylko piękno i funkcjonalność.

Zajrzyj do Kalendarza

INSPIRUJĄCYCH
PRZEPISÓW
0
kart
300g
0
autorskich
fotografii
0

AUTORKA O KALENDARZU

Poza warstwą artystyczną bardzo ważna była dla mnie funkcjonalność i czytelność projektu. Sama lubię po kalendarzach pisać i zaznaczać różne rzeczy.”

Autorka: Eliza Mórawska-Kmita

Group 191

"Do przygotowania tego kalendarza wykorzystaliśmy jeden z najlepszych papierów z rodziny Munken."

-Wydawca - Joanna Gawryś

FAQ

Kalendarz dostępny jest wyłącznie w PRZEDSPRZEDAŻY. Termin, do którego można składać zamówienia, znajduje się na dole strony.

Kalendarz kulinarny będzie dostępny wyłącznie w sklepie internetowym na stronie www.jgpublishing.pl – jeśli chcesz kupić kalendarz, lub zapoznać się z jego zawartością – doskonale trafiłeś!

Zdjęcia do kalendarza wykonała Eliza Mórawska-Kmita, natomiast projekt kalendarza wykonał Wojciech Kmita. Jest to zatem pierwszy wspólny projekt @whiteplate i @Pana Inżyniera. Piękne fotografie w dużym formacie, najwyższej jakości papier, czytelny i przejrzysty projekt powinny zadowolić najbardziej wymagającego użytkownika.

Kalendarz jest wydany metodą self-publishingu. Wydawcą jest JG PUBLISHING.

Realizujemy wysyłkę kalendarza wyłącznie na terenie Polski.

O AUTORCE

Eliza Mórawska-KMiTA

Od 14 lat prowadzi kultowego już bloga WhitePlate.com, którego co miesiąc odwiedza 150 tysięcy czytelników. Autorka bestselerowych książek kulinarnych: „Słodkie”, „O chlebie”, „O jabłkach” oraz najnowszej „Chleb i okruszki”.
Jeśli akurat nie piecze chleba, z pewnością wyczarowuje w tym czasie coś SŁODKIEGO! Z równą wprawą zaplata warkocze swoim córkom i swoim chałkom. Jej serniki i szarlotki, doczekały się wielu fanów i rekordów odsłon na blogu.
Zapalona kolekcjonerka książek kulinarnych, których posiada ponad dwa tysiące egzemplarzy. Kiedy akurat ich nie czyta, z wypiekami na twarzy ogląda koreańskie seriale.

Mam nadzieję, że ten kalendarz otrzyma kiedyś drugie życie. Zainwestowaliśmy w najlepszy papier, żeby można było potem oprawić same fotografie, jeśli tylko ktoś będzie miał na to ochotę.

cena

129zł

Kalendarz dostępny jest tylko w przedsprzedaży.
Zamówienia można składać do 15 listopada 2021
Wysyłka kalendarzy nastąpi 10 grudnia 2021

Nakład wyprzedany.

poinformujemy Cię o kolejnych wydaniach

kalendarz kulinarny 2022

KOLEJNE NOWOŚCI WYDAWNICZE

To nie jedyna niespodzianka wydawnicza od WHITE PLATE w tym roku.
Zapisz się do newslettera żeby nie przegapić informacji o kolejnej premierze!